Objavujeme Levice v minulosti

Pozývame všetkých pedagógov, rodičov, starých rodičov do zaujímavej hry trávenia spoločných chvíľ so svojimi deťmi a vnúčencami. Spoločne si zaspomínajte na minulosť Levíc, na vaše životné príbehy, pozrite si spolu staré fotografie, prebádajte tajné úkryty Vašich spomienok a pomôžte deťom zapojiť sa do súťaže Objavujeme Levice v minulosti. Prežijete spolu vzácne chvíle a zároveň deťom pomôžete vyhrať krásne ceny. Tie najkrajšie objavené poklady o minulosti mesta sa dostanú do učebnice. Súťažné práce môžete odovzdať osobne do 30.11.2017 v oddelení literatúry pre deti Tekovskej knižnice v Leviciach alebo poštou na adresu Tekovská knižnica v Leviciach, Ul. A. Sládkoviča 2, 934 68 Levice, mailom na tkpodujatia@kniznicalevice.sk.