Prázdninová súťaž so zajačikom Čudováčikom

Milí rodičia našich malých čitateľov!
Rozbiehame prázdninovú súťaž pre predškolákov a školákov s autorkou edukačných kníh pre deti LUCIOU  BENKOVOU. Počas prázdnin sa môžete zapojiť do súťaže o krásne ceny a vyskúšať si kúzlo výchovy prostredníctvom rozprávok.

☀Pravidlá súťaže nájdete na stránke http://luciabenkova.com/pracovne-listy/ kde si môžete stiahnúť pracovné listy, ktoré s deťmi doma vypracujete a prinesiete ich do Oddelenia literatúry pre deti TK LV. Po skončení súťaže vyžrebujeme z prinesených listov dvoch víťazov. Jedného v  kategórii PREDŠKOLÁCI a druhého v kategórii ŠKOLÁCI.
☀Súťaž trvá od 6.7.2021 do 27.8.2021
Vyhlásenie víťazov bude dňa 30.8.2021 v Oddelení literatúry pre deti TK LV
☀Špeciálna cena pre všetky zapojené deti, keďže náš zajačik Čudováčik sa veľmi rád fotí, každé dieťa, ktoré sa do súťaže zapojí si odnesie ,,selfíčko,, s maskotom súťaže