Rozkotúľané klbká - VII. tvorivá dielňa

Chcete tvorivo a kreatívne stráviť voľný čas v príjemnom prostredí knižnice. Tekovská knižnica v Leviciach pre Vás pripravila KREATÍVNU KNIŽNICU - tvorivé dielne, v ktorých budeme realizovať množstvo rôznorodých aktivít.

V ďalšej časti tvorivých dielní ROZKOTÚĽAME KLBKÁ a zabavíme sa spoločenskou hrou zameranou na sebapoznávanie a poznávanie iných. Tešíme sa na Vás dňa 28. septembra 2022 o 16.00 hod. v Oddelení odbornej literatúry TK LV, Junior, Ul. A. Sládkoviča 2, prízemie.
Materiál na tvorenie máme pre vás pripravený, stačí si len doniesť so sebou dobrú náladu a chuť učiť sa niečo nové, netradičné.

Tento projekt sa uskutoční vďaka podpore Nadácie SPP.