UMENIE MEDZI KNIHAMI

Tekovská knižnica v Leviciach v rámci cyklu UMENIE MEDZI KNIHAMI sprístupnila výstavu prác študentov Školy umeleckého priemyslu Ladislava Bielika v Leviciach. Tvorba študentov je prezentovaná v priestoroch oddelenia odbornej literatúry TK. Návštevu našim čitateľom spríjemnia krásne fotografie, výtvarná, grafická a priemyselná tvorba. Zaujímavý doplnok výstavy tvoria figuríny s odevným dizajnom.

Všetkých čitateľov srdečne pozývame na výstavu prác študentov, ktorej realizácia vznikla na  základe dlhoročnej výbornej spolupráce školy a knižnice.

spracovala: Karin Ternovszká, Oddelenie odbornej literatúry TK LV a Škola umeleckého priemyslu Ladislava Bielika