Zriaďovateľom Tekovskej knižnice v Leviciach je Nitriansky samosprávny kraj
Spoločnosť kníh si možno zvoliť lepšie než spoločnosť ľudí. Tým skôr si medzi knihami vyberaj priateľa na celý život.
SENECA
Týždeň slovenských knižníc 2018

Týždeň slovenských knižníc 2018

Slovenská asociácia knižníc a Spolok slovenských knihovníkov a knižníc vyhlasujú 19. ročník celoslovenského podujatia Týždeň slovenských knižníc 2018. Týždeň slovenských knižníc sa uskutoční v dňoch 5. – 11. marca 2018 pod spoločným mottom: KNIŽNICE PRE VŠETKÝCH. Týždeň slovenských knižníc tradične nemení svoj základný cieľ: pozitívne zviditeľňovať knižnice ako kultúrne a vzdelávacie inštitúcie prostredníctvom najrozmanitejšieho spektra aktivít a podujatí. V súčasnosti knižnice na Slovensku nadväzujú na svoje historicky overené miesto v spoločnosti. Sú modernými inštitúciami, ktoré v dostatočnej šírke dokážu poukázať na svoj aktívny podiel na spoločenskom rozvoji obce, mesta, regiónu i...

Objavujeme Levice v minulosti

Objavujeme Levice v minulosti

Dňa 1. marca 2018 o 14. 00 hod. slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže a uvedenia do života doplnkovej učebnice Objavujeme Levice v minulosti v Literárnom klube Tekovskej knižnice v Leviciach, Junior, Ul. A. Sládkoviča č. 2, prízemie.

Oddelenie literatúry pre deti zatvorené

Oddelenie literatúry pre deti zatvorené

V dňoch 19. - 21. 2. 2018 bude oddelenie literatúry pre deti Tekovskej knižnice v Leviciach z dôvodu výmeny knižničného nábytku zatvorené. Za pochopenie ďakujeme!

Copyright © 2006 - 2018 Tekovská knižnica v Leviciach
Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET | Vyhlásenie o prístupnosti