Digitálna čitáreň KUBO CLUB

KUBO CLUB je originálna slovenská digitálna knižnica plná detských e-kníh. Je dizajnovaná pre deti od 2 rokov, so zameraním na škôlkarov a najmladších školákov. Čakajú tu na vás klasické, ale aj moderné rozprávky, obľúbení knižní hrdinovia, riekanky, množstvo encyklopédií a didaktických textov.
Digitálna čitáreň KUBO CLUB je pre vás k dispozícii na ktoromkoľvek digitálnom zariadení, stačí mať prístup na internet.

Ako čítať KUBO e-knihy?

Stačí mať na to užívateľský profil v digitálnej knižnici KUBO, ktorý si prepojíte s našou knižnicou.

A to je všetko! Po správnom prepojení s knižnicou sa Vám odomknú všetky knihy v KUBOvi vrátane týždenných noviniek.
Vyberajte a čítajte!