Zriaďovateľom Tekovskej knižnice v Leviciach je Nitriansky samosprávny kraj
Spoločnosť kníh si možno zvoliť lepšie než spoločnosť ľudí. Tým skôr si medzi knihami vyberaj priateľa na celý život.
SENECA
Rozkotúľané klbká II.

Rozkotúľané klbká II.

Druhé stretnutie nadšencov ručných prác zamerané na výmenu skúseností a získanie nových zručností v pletení a hačkovaní dňa 22. januára 2020 (streda) o 16.00 hod. v Literárnom klube Tekovskej knižnice v Leviciach, Junior, Ul. A. Sládkoviča 2, prízemie.

Projekt čítania detí v Leviciach Čítam, čítaš, čítame

Projekt čítania detí v Leviciach Čítam, čítaš, čítame

Tekovská knižnica v Leviciach v roku 2019 vďaka projektu Projekt čítania detí v Leviciach Čítam, čítaš, čítame – 27. ročník, ktorý podporil Fond na podporu umenia finančnou dotáciou 4 500 € pripravila pre detských čitateľov množstvo vzdelávacích, zábavných a súťažných podujatí. Vďaka podpore FPU deti aktívne trávili voľný čas v knižnici na detských tvorivých dielňach.

Knižnica "dospelákom"

Knižnica "dospelákom"

Tekovská knižnica v Leviciach vďaka podpore projektu Knižnica „dospelákom“ , ktorý podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia sumou 3 200 € zrealizovala: preventívno-vzdelávací program „Ty to zvládneš“, ktorý bol zameraný na prevenciu kyberšikany. Čitatelia sa počas „Popoludní so slovenskou knihou“ mohli postupne stretnúť s obľúbenými slovenskými autormi: Katarínou Gillerovou, Jurajom Červenákom, Janou Pronskou a Andreou Coddington. Tretia časť projektu „Oživujme tradície“ mala regionálny charakter so zameraním na regionálne zvyky, ľudovú slovesnosť a folklór.

Partneri a partnerské inštitúcie

Nie je možné hlasovať.

Anketa

Deťom knižnica pripravuje vždy zaujímavé podujatia. Rozprávate sa o nich s vašimi deťmi, doniesli si domov okrem čitateľských zážitkov aj ocenenia?

Hlasovalo: 1309 ľudí

Copyright © 2006 - 2020 Tekovská knižnica v Leviciach
Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems | Vyhlásenie o prístupnosti