UMENIE MEDZI KNIHAMI s Ingrid Kakodyovou

V Oddelení odbornej literatúry TK LV prebieha od 25.5.2021 výstava modelov módnej návrhárky IngK.
INGRID KAKODYOVÁ - je módna návrhárka z Levíc, ktorá zbožňuje umenie, textilnú, odevnú tvorbu, umelecké remeslá, kresbu, fotografiu, maľbu... Vo svojej tvorbe uprednostňuje ručné práce, ktoré si s radosťou sama vyrába. Modely sú charakteristické hravosťou, kompozíciou rôznych štýlov. Využíva kombináciu mäkkých a tvrdých netradičných tvarov a nikdy nevie dopredu ako bude model vyzerať vo finálnom stave. Rada sa nechá počas výroby prekvapiť vlastnými nápadmi. Všetky výrobky sú originál a periodicky sa neopakujú. Výstava je verejnosti sprístupnená v čase výpožičných hodín oddelenia.