Neobmedzený a bezplatný prístup k literatúre

Ponúkame vám bezplatný prístup k tisíckam kníh v elektronickej podobe. Služba Bookport sa rozrástla o viac ako 8 500 e-kníh, z čoho väčšina je beletria a detská literatúra.

Pre prístup k službe je nutná bezplatná registrácia na vzdialený prístup k e-zdrojom CVTI SR. Registráciou do CVTI SR získate aj prístup k bohatému výberu odborných databáz.

Nutná je registrácia do služby Bookport (používateľ musí byť pripojený do Bookportu cez vzdialený prístup CVTI SR!). Je nutná kvôli možnosti sťahovania a čítania e-kníh aj bez pripojenia k internetu cez smartfóny či tablety.

Návod (pdf alebo video) k tomuto kroku je dostupný v rámci webstránky s prihlasovaním sa do EIZ (hore).

Link na samostatný videonávod: https://www.cvtisr.sk/buxus/docs//videa/video_tutorial_cvti.mp4.

Želáme vám príjemný zážitok z čítania!